Sadaļa tiek pakāpeniski papildināta. Sūti arī savu atsauksmi uz info@veselibasaprupe.lv!

29.08.2019. Zita

Nedomāju, ka Jelgavā atradīšu kādu, kas palīdzēs vīram tikt galā ar drausmīgo alkohola problēmu mājas apstākļos. Parasti viss notiek Rīgā. Pasakos Jums un Jūsu kolektīvam. Palieciet tikpat sirsnīgi, iejūtīgi un profesionāli. Lai veicas un veselība!

04.08.2019. Ginta

Gribēju pateikt paldies jūsu darbiniekiem. Atbrauca, izmeklēja dēliņu, izdarīja visas procedūras, un tagad jau Mareks (dēliņš) atkal vesels un dzīvespriecīgs! Paldies, paldies, paldies!!!

23.07.2019. Marta

Labdien! Pateicībā visam Jūsu personālam par laipnu apkalpošanu un palīdzēšanu tik vaļā no nebeidzamās alk. lietošanas. Paklanos Jūsu speciālistu priekšā par sekmīgu darbu. Ļoti lielas rūpes un atbalsts. Gan vizītes laikā, gan telefoniski pēc tās. Tik drīzu atveseļošanos pat necerēju sagaidīt.  Vēlreiz milzīgs paldies!

16.06.2019. Ligita

Ģimeni piemeklēja nelaime - vīrs ilgstoši dzēra, netika uz kājām. Paldies Jums un Jūsu komandai par palīdzību. Mūsu ģimenē šādas problēmas vairs NAV! Jūs esat LABĀKIE!

13.05.2019. Marina

Laba diena! Ilgstoši mocījos ar sāpēm mugurā. Atbrauca speciālists,  ļoti labi visu paskaidroja, kas un kā darāms, kādas zāles jālieto. Izmasēja, sateipoja un zāles izrakstīja. Es biju ar visu apmierināta.

02.04.2019. Līva

Nekad nevarēju iedomāties, ka kontakts ar ārstiem un māsiņām var būt tik fantastisks. Cik ir bijusi saskarsme ar ārstiem, viennozīmīgi labākie!

22.03.2019. Jevgēņija (tulkots no krievu valodas)

Liels paldies par labajiem vārdiem, attieksmi un palīdzību! Divus gadus vēršos tikai pie Jums, ja ir vajadzība, arī turpmāk to darīšu! Labākais personāls un attieksme.

14.03.2019. Māra

Divas nedēļas mocījos ar temperatūru un klepu. Sāpēja krūtīs jau. Pie ģimenes ārsta netieku, jo dzīvoju citā pilsētā. Dežūrārsts rakstīja zāles, bet jēga bija maza. Paldies Jums, ka atbraucāt, analīzes, zāles utt. Pagājušas četras dienas un jūtos labi. Arī slimības lapu atvēra. Var just pēc attieksmes, ka privāts uzņēmums. Diametrāli labāka attieksme kā valsts iestādēs. PALDIES!

07.02.2019. Tomass

Gribu pateikt sirsnīgu paldies Jums un Jūsu speciālistiem par sniegto palīdzību. Mamma ir ilgstoši guļoša pēc vairākiem insultiem. Atbrauca sirsnīgi dakteri (divi) un palīdzēja tikt galā ar izgulējumiem, kas bija izveidojušies uz krustiem un papēža. Tikām galā bez slimnīcas. Patīkama attieksme un profesionāls darbs! Lai izdodas saglabāt augsto līmeni!

02.02.2019. Ieva

Laba attieksme, labi padarīts darbs, bet dakteris vizīti uz mājām nokavēja par 15 min. Viss pārējais labi.

 .